M A K R O C E L L
Veresiye Takip Programı

Veresiye Takip Programı

Veresiye Takip Programı. Başka hiçbir ayrıntı olmadan müşteri cari hesap borç alacak takibi yapmak istiyorsanız aradığınız program NetBakiye.


Gereksiz bütün ayrıntılardan kaçınılarak hazırlanmış olan, Veresiye Takip Programı çok fazla bilgisayar bilgisi olmayan kullanıcıların bile kolayca kurup kullanabileceği bir yazılımdır.


Veresiye Takip Programı kullanım kolaylığı, basit ve anlaşılır ekranları, güçlü raporlama özellikleri ile ihtiyaç duyacağınız bütün özellikleri içinde barındırmaktadır.


Kullanıcı adı ve parola desteği ile giriş güvenliğinizi saplkadığı gibi, hangi fişi kimin açtığını ya da değişitirdiğini de isterseniz kolayca görebilirsiniz.


Veresiye Takip Programı ağ ortamında çalışabilme özelliği sayesinde ister evinizde, işter iş yerinizde istediğiniz kadar bilgisayardan aynı kayıtlara erişerek kullanım imkanı sunar.


Bilgisayarlar kusursuz, değillerdir! fakat herhangi bir insanın olabileceğinden çok daha doğrudurlar. En iyi eğitilmiş personel kasiyer bile her 250 tuş vuruşunda en az bir hata yaptığını gösteren, çalışmalar bulunmaktadır.


Veresiye Takip Programı ile İşletmenizi kolayca büyütün


Müşteri bilgilerini en ince ayrıntısana kadar saklamanıza, her müşteri için detalı notlar almanız Veresiye Takip Programı ile mümkündür.


Türk Lirası, ABD Doları, İngiliz Sterlini ve Euro para birimlerinde borç ve alacak kayıtlarınızı tutmanızı sağlar.


Kayıtlı müşterinizi kolayca bulabilmeniz için güçlü bir arama özelliği içerir. Cep telefonundan, semt bilgisne kadar birçok bilgide arama yapabilirsiniz. Filtreleme özellği ile sie aradığınız en uygun sonucu en kısa sürede getirecektir.


NetBakiye işletmenize profesyonel görünüm sunacaktır!


Müşteri bilgilerini, cari fişleri isterseniz excel ortamına aktarabilir, formüller üreterek excel üzerinde kullanabilirsiniz.


Müşteriyi basitçe borçlandırır ya da alacaklandırırsınız, işlem türleri sayesinde Nakit, Kasa, Banka, Fatura, Borç dekontu, Alacak dekontu veya kendi tanımlayacak olduğunuz işlem türlerinden birini seçerek gruplandırabilirsiniz.


Her fiş için detaylı açıklamalar yazabilir, dilerseniz makbuz çıktısı alabilirsiniz.


Net Bakiye programı içinde ayrıca bir kasa programı da mevcuttur. Kasa programını ister bağımsız ister NetBakiye programı ile entegre bir şekilde kullanabilirsiniz.


Kolayca bilgilerinizi yedekleyebilir ve istediğiniz zaman tek tıklama ile geri yükleyebilirsiniz.


NetBakiye

Yazılım Modülleri

Farklı Kullanıcılar

Sınırsız sayıda kullanıcı oluşturabilir, farklı yetkiler atayabilirsiniz.

Barkod Etiket Baskı

Barkodsuz ürünleriniz için barkodlar üretip yazdırabilirsiniz.

Farklı Terminaller

Ağ veya internet üzerinde farklı bilgisayarlardan kullanım.

Veri Yedekleme

Hem bilgisayarınıza hem dropbox üzerine otomatik yedekleme imkanı.


Tamamlanmış Projeler

Farklı sektörlerde yüzlerce firmada kullanılmaktadır.

Hızlı Destek

İhtiyaç duyduğunuzda servis beklemeden anında hizmet alırsınız.

Tek Ücret

Yazılım lisansı için bir kez ücret ödersiniz. Aylık veya yıllık ücreti yoktur.